Wysoki mandat i punkty karne dla 29-latki po kolizji z pociągiem na przejeździe kolejowym

Wysoki mandat i punkty karne dla 29-latki po kolizji z pociągiem na przejeździe kolejowym

Na przejeździe kolejowym w miejscowości Pełkinie miało miejsce zdarzenie drogowe o poważnym charakterze. 29-letnia kobieta, która prowadziła pojazd marki Seat, postanowiła zignorować znak STOP. W wyniku tego niefortunnego wyboru doszło do kolizji z pociągiem jadącym na trasie z Warszawy Wschodniej do Przemyśla Głównego. Funkcjonariusze policji odpowiedzieli na to wydarzenie nałożeniem na kierującą surowego mandatu karnego.

Mówiąc o ogromnym szczęściu, które dopisało 29-letniej kobiecie zamieszkującej gminę Przeworsk, odnosi się do zdarzenia, które miało miejsce w piątek przed godziną 11 rano. Na niechronionym przejeździe kolejowym w Pełkiniach doszło do kolizji między jej samochodem a pociągiem poruszającym się na trasie pomiędzy Warszawą Wschodnią a Przemyślem Głównym.

Kobieta, której za kierownicą siedziała, zdecydowała się zlekceważyć znak STOP. To spowodowało zderzenie, które mogło mieć katastrofalne konsekwencje. Na szczęście skończyło się jedynie na strachu i uszkodzonym samochodzie.

Policjanci nie zostawili tego incydentu bez odpowiedzi. Zdecydowali się ukarać kierującą mandatem w wysokości 2500 zł. Dodatkowo, na jej konto trafiło 10 punktów karnych.