Publikacja nowego spotu dotyczącego działań lokalnych przez Demokratów Ziemi Sanockiej

Publikacja nowego spotu dotyczącego działań lokalnych przez Demokratów Ziemi Sanockiej

W ramach obchodów inicjatyw lokalnych, Demokraci Ziemi Sanockiej przedstawili swój najnowszy film, ukazujący efekty ich działań na przestrzeni ostatnich lat w mieście Sanok. Te działania miały duży wpływ na osiągnięcie sukcesu na arenie ogólnopolskiej przez Koalicję Obywatelską oraz inne grupy demokratyczne. Warto przypomnieć, że w ostatnią środę lider Platformy Obywatelskiej, Donald Tusk, został oficjalnie zaprzysiężony jako Premier Rzeczpospolitej Polskiej i szef nowo utworzonego rządu.

W swoich komunikatach społecznościowych Demokraci Ziemi Sanockiej podkreślają swoje wartości: Konstytucja, Demokracja, Tolerancja, Prawa Kobiet, Wolność Obywatelska, Wolne Media, Niezależne Sądy oraz SOLIDARNOŚĆ. W jednym z opublikowanych postów napisali: „Dzisiaj wiemy, że było warto”.

W swoim najnowszym spocie przedstawili różne aktywności i projekty, które realizowali w Sanoku przez ostatnie lata. Filmy dotyczą m.in. organizacji trasy „Tour de Konstytucja”, w ramach której odwiedzili ich wybitni goście, takie jak sędzia Igor Tuleya czy obecny minister sprawiedliwości Adam Bodnar, wówczas rzecznik praw obywatelskich. W materiale nie zabrakło również odniesień do akcji o zasięgu ogólnopolskim, protestów oraz działań wsparcia.