Przerwa w dostawie ciepła w Sanoku: Tomasz Matuszewski informuje o awarii w Zakładzie Ciepłowniczym

Przerwa w dostawie ciepła w Sanoku: Tomasz Matuszewski informuje o awarii w Zakładzie Ciepłowniczym

Według doniesień burmistrza Sanoka, Tomasza Matuszewskiego, które pojawiły się na platformach społecznościowych, w sanockim Zakładzie Ciepłowniczym wystąpiła awaria sieci ciepłowniczej. Informacja ta dotyczy mieszkańców niektórych dzielnic miasta, których dostęp do ciepła został tymczasowo zahamowany.

Przecięcie linii ciepła ma miejsce na obszarach takich jak Ks. B. Markiewicza, Orląt Lwowskich, Mickiewicza, Jana III Sobieskiego, Czerwonego Krzyża, Grabskiego, Sienkiewicza, Słowackiego i innych. Nie tylko obszar centralny jest dotknięty tym wydarzeniem – także część peryferyjna (włączając ulice jak Wysoka, Piłsudskiego, Jagiellońska, Warszawska i inne) zaznaje ograniczeń w dostawie ciepła.

W tej chwili personel zakładu jest zaangażowany w identyfikację miejsca awarii. Mieszkańcy powinni przygotować się na możliwość, że przerwa w dostawie ciepła może trwać co najmniej do północy. Burmistrz Matuszewski zapewnia jednak, że Zakład Ciepłowniczy SPGK Sanok będzie na bieżąco informować o postępach prac.