Podium dla SPEC Stal Łańcut po starciu z Ekoball Stal Sanok w 4 lidze podkarpackiej

Podium dla SPEC Stal Łańcut po starciu z Ekoball Stal Sanok w 4 lidze podkarpackiej

Podczas 14. rundy 4 ligi podkarpackiej, drużyna SPEC Stal Łańcut zmierzyła się na boisku z zespołem Ekoball Stal Sanok. Dzięki trafieniom strzelonym przez Reimana i Bucia, gospodarze meczu mogli dodać do swojego zestawienia kolejne trzy punkty.

Pomimo że pierwsza połowa meczu nie przyniosła żadnych goli, spore grono zgromadzonych kibiców musiało zadowolić się wynikiem remisującym bez punktów. Za to, druga część gry dostarczyła o wiele więcej emocji.

W 65. minucie rozgrywki doszło do przełomowego momentu. Sędzia Ireneusz Lis stwierdził, że Patryk Zieliński dopuścił się faulu w polu karnym. Następnie główny sędzia wskazał na rzut karny, co spotkało się z dezaprobatą ze strony zawodników gości. Dodatkowo, za kontrowersyjną dyskusję z arbitrem, Barszczak został ukarany drugą żółtą kartką, a w rezultacie także czerwoną. Powodowało to, że przez resztę rozgrywki drużyna z Sanoka musiała borykać się ze zmniejszoną liczbą graczy.

Doświadczony zawodnik, Wojciech Reiman, zamienił rzut karny w celne trafienie do bramki za pomocą srogiego uderzenia. Mimo że Dariusz Półkoszek przewidział jego zamiary, to jednak siła i precyzja strzału zawodnika drużyny z Łańcuta były na tyle duże, że bramkarz ekipy sanockiej nie był w stanie skutecznie przeciwdziałać.