Największa impreza biegowa dla dzieci w Sanoku już niebawem!

Największa impreza biegowa dla dzieci w Sanoku już niebawem!
fot. unsplash.com

O tym, że codzienna aktywność fizyczna jest kluczem do zdrowia i dobrego samopoczucia, wiedzą wszyscy dorośli. Warto, aby właśnie te wartości przedstawiać również najmłodszym. W tym właśnie celu, 17 września odbędzie się specjalny bieg dla dzieci do 15 roku życia. 

Bieg z nagrodami

Wszystko organizuje Stowarzyszenie SanOk Biega, który to właśnie zaprasza wszystkich najmłodszych biegaczy do Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku. Specjalnie przygotowane trasy biegowe będą oczywiście odpowiednio dostosowane do wieku i możliwości dzieci. Wszystkie biegi będą podzielone na osobne klasyfikacje wiekowe. Na zakończenie organizatorzy przewidują nie tylko wspólne pieczenie  kiełbasek przy ognisku, ale i losowanie atrakcyjnych nagród.

Zobacz również: Synagoga w Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku!

Inne atrakcje

Bieg dla najmłodszych odbędzie się jako impreza towarzysząca dla imprezy Biegi Górskie Sanok. Aby wziąć udział w zabawie, nie musisz wyruszyć na trasy biegowe. Osobnymi atrakcjami będą chociażby możliwość zobaczenia stanowiska Wojsk Obrony Terytorialnej Sanok czy Nadleśnictwa Brzozów. Swoje stoiska będą miały również Stowarzyszenie Eksploracyjno- Historyczne “Galicja” oraz Samuraj Sanok. Będzie można również porozmawiać z przedstawicielami Uczelni Państwowej w Sanoku oraz z Bieszczadzkim Pogotowiem Ratunkowym SP ZOZ w Sanoku. Na zawody biegowe obowiązuje rejestracja internetowa, bezpośrednio przez stronę organizatora.