Całkowite zamknięcie ruchu na ulicy Mickiewicza w Sanoku w związku z inwestycją

Całkowite zamknięcie ruchu na ulicy Mickiewicza w Sanoku w związku z inwestycją

Powiat Sanocki przekazuje informacje dotyczące zamknięcia ruchu drogowego powiązanego z realizowaną inwestycją. Chodzi tu o projekt pod tytułem „Przebudowa drogi powiatowej nr 2231R ulica Mickiewicza w Sanoku”. Zamknięcie ruchu obejmie odcinek od skrzyżowania ul. Żwirki Wigury, Mickiewicza i Zamkowej, włączając samo skrzyżowanie, a kończąc na skrzyżowaniu ulicy Staszica, Królowej Bony i Mickiewicza, jednakże bez zamykania samego skrzyżowania. Wszystko to ma miejsce od 6 listopada 2023 roku (poniedziałek) i potrwa do zakończenia prac budowlanych.

Władze powiatowe apelują do mieszkańców oraz kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, przestrzeganie sygnalizacji drogowej i stosowanie się do poleceń osób odpowiedzialnych za kierowanie ruchem. Bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego jest tutaj priorytetem.

Dodatkowo, Powiat Sanocki deklaruje, że będzie sukcesywnie dostarczał aktualne informacje dotyczące wszelkich utrudnień, które mogą następować w trakcie trwania inwestycji. Wszystko to w celu zapewnienia płynności komunikacji i minimalizowania wszelkich niedogodności.

W związku z powyższym, władze Powiatu Sanockiego przepraszają za wszelkie niedogodności, jakie mogą wystąpić w związku z realizacją tej ważnej inwestycji infrastrukturalnej.