Zacięte starcie hokeistów z Sanoka przeciwko wicemistrzowi Polski

Pomimo że hokeiści z Sanoka nie potrafili utrzymać prowadzenia, to rozegrali bardzo dobre spotkanie przeciwko drużynie GKS Tychy, która jest obecnym wicemistrzem Polski. W ciągu dwóch tercji gry dostarczyli nam emocjonującego pojedynku, który pozwolił kibicom na chwilę marzyć o zaskakującym zwycięstwie. Na początku 41 minuty meczu przewaga drużyny z Sanoka wynosiła jednego gola – mieliśmy 2-1.

Drużyna GKS Tychy pokazała swoją wyższość, nie pozostawiając żadnych wątpliwości co do tego, która drużyna na boisku prezentuje lepszy poziom. Zwiększyli dynamikę gry i w ciągu zaledwie dwóch minut strzelili dwa gole, demonstrując swoją mistrzowską formę.

Co do hokeistów Marmy Ciarko STS Sanok? Za ich występ w pierwszych dwóch tercjach należą im się brawa. Aczkolwiek w trzeciej tercji nie udało im się utrzymać wysokiego poziomu gry, co wpłynęło na ostateczny wynik meczu.