Odkrycie i eliminacja nielegalnej uprawy konopi przez przemyską policję

Odkrycie i eliminacja nielegalnej uprawy konopi przez przemyską policję

Zajmujący się zwalczaniem przestępstw narkotykowych kryminalni z Przemyśla odkryli oraz zlikwidowali nielegalną plantację konopi indyjskich. Plantacja ta była własnością mężczyzny w wieku 30 lat. Kryminalni wyśledzili uprawę na obszarze powiatu przemyskiego. W sumie, podczas operacji, funkcjonariusze skonfiskowali 27 krzewów marihuany. Wyliczono, że ich wartość na czarnym rynku wynosiłaby około 200 tysięcy złotych.

Uprawa konopi indyjskich, należąca do 30-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego, została odsłonięta i wyeliminowana przez funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego przemyskiej komendy policji. Mężczyzna ten został schwytany przez policjantów w miniony wtorek, kiedy przybył na plantację aby podlać krzewy konopi.

Marihuana była uprawiana na jednym z pól powiatu przemyskiego. Rośliny były ukryte między liniami kukurydzy i rozmieszczone w kilku różnych miejscach. Policjanci zabezpieczyli tam 23 krzewy konopi. W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny odkryto kolejne cztery ścięte rośliny, które były już przygotowane do suszenia.