Wielkie osiągnięcia młodych zawodników karate z Sanoka na turnieju w Mielcu

Wielkie osiągnięcia młodych zawodników karate z Sanoka na turnieju w Mielcu

Młodzi zawodnicy karate z Sanoka zdobyli kolejne sukcesy, tym razem podczas świątecznego turnieju Wings Cup, który odbył się w Mielcu. W dniu wczorajszym, hala MOSiR została przekształcona w arenę rywalizacji około 600 zawodników z całej Polski, reprezentujących aż 36 klubów. W tak licznym gronie, nasi młodzi sportowcy byli nie do przegapienia, skutecznie reprezentując klub i miasto Sanok.

Szczególne uznanie zasługuje nasza dziesięcioosobowa drużyna, która była jedyną reprezentacją World Karate Brotherhood (WKB) na turnieju. Cieszy również powrót do treningów Emilki Stawiarskiej po dłuższej przerwie.

Jesteśmy dumni z naszych młodych adeptów karate. To oni wkładają ogrom pracy i determinacji w swoją pasję. Widok ich rozwoju i poświęcenia przynosi nam satysfakcję i radość. Podkreślamy jednak, że nauka i szkoła są na pierwszym miejscu. Nasi zawodnicy potrafią jednak godzić te dwie sfery, co jest dla nas dodatkowym powodem do dumy.

Podziękowania należą się również rodzicom naszych sportowców. To dzięki Państwu, dzieci mają możliwość trenować, startować w turniejach i rozwijać swoje pasje. Ogromne podziękowania kierujemy również do naszych instruktorów: Konrada Szychowskiego, Franka Lacha, Janka Ślazyka oraz Jarka Swata. Nie zapominamy także o Pani Bolesławie Witkowskiej za ubezpieczenie naszej drużyny.