Sanoczanie zaproszeni na spotkanie dotyczące wodorowej technologii ciepłowniczej przez Burmistrza Tomasz Matuszewskiego

Sanoczanie zaproszeni na spotkanie dotyczące wodorowej technologii ciepłowniczej przez Burmistrza Tomasz Matuszewskiego

Tomasz Matuszewski, burmistrz miasta Sanok, pragnie spotkać się z mieszkańcami miasta w celu omówienia projektu ciepłownictwa bazującego na technologiach wodorowych, który został zaproponowany do implementacji na terenie Sanoka. Spotkanie ma na celu przedstawienie szczegółów tego innowacyjnego projektu.

Zaplanowana na 13 grudnia 2023 roku konferencja odbędzie się w Auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego Uczelni Państwowej im. Jana Grodka, znajdującej się przy ulicy Mickiewicza 21 w Sanoku. Początek spotkania przewidziany jest na godzinę 18:00.

Zainteresowanie i liczne pytania ze strony mieszkańców dotyczące projektu skłoniły burmistrza do organizacji spotkania. Na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych, Tomasz Matuszewski pisał: „Często pytacie mnie o detale dotyczące tej inwestycji w technologię wodorową. Dlaczego akurat my? Czy to jest opłacalne? Jakie korzyści przyniesie to Sanokowi? Chciałbym odpowiedzieć na te i wiele innych pytań podczas naszego spotkania w środę, 13 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00”.