Roksana Węgiel w Polańczyku – na tym koncercie nie może Cię zabraknąć!

Roksana Węgiel w Polańczyku – na tym koncercie nie może Cię zabraknąć!
fot. unsplash.com

Już dzisiaj, 07.08.2021r., w malowniczym Polańczyku odbędzie się ekskluzywny koncert Roksany Węgiel, zwyciężczyni Eurowizji Junior. Warto się tam pojawić i posłuchać wakacyjnych rytmów w przepięknym amfiteatrze!

Gdzie koncert Roksany Węgiel?

Wpisz w nawigację amfiteatr w Polańczyku i nastaw się na cudowną zabawę. To tam właśnie znajdziesz nie tylko świetne muzyczne rytmy, ale wspólną zabawę w doborowym towarzystwie. Food Trucki z różnorodnym jedzeniem oraz ogródki restauracyjne z doskonałymi napojami to tylko subtelny dodatek. 

Nie omijaj supportu!

Mimo że gwiazdą tego wieczoru jest Roksana Węgiel, warto przyjechać na koncert punktualnie. Rozgrzewać publiczność będzie Natalia Paszkowska ze swoim zespołem Smooth Sounds. To mieszkanka gminy Sanok, która koncertowała już na finale akcji „Twoje 5 minut z RMF FM”. Ich recital z pewnością wprawi Cię w dobry nastrój i sprawi, że wieczór będzie absolutnie wyjątkowy.

Gwiazda wieczoru

Główna część wieczoru to Występ Roksany Węgiel. Ta utalentowana nastolatka pochodząca z Jasła, zwyciężyła The Voice Kids, 16 Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci, a także 3 edycję programu tanecznego Dance, Dance, Dance. Jest piosenkarką młodego pokolenia, która w błyskawicznym tempie zdobywa rynek muzyczny oraz całe rzesze wiernych fanów. Mylisz się jednak, sądząc, że śpiewa tylko dla nastolatek.

Jej utwory grane są w największych ogólnopolskich rozgłośniach radiowych. Śpiewają je nie tylko młodzi, ale i starsi słuchacze. W sobotni wieczór zaprezentuje swoje największe hity oraz z pewnością kilka nowych piosenek. Jedno jest pewne: nie może Cię tam zabraknąć! 

Kiedy? 7 sierpnia, sobota, Amfiteatr w Polańczyku, godzina 19:00. Wstęp wolny, ale pamiętaj, że ilość miejsc ograniczona!