Przywitaj Święta Bożego Narodzenia w Sanoku na przedświątecznym spotkaniu organizowanym przez Burmistrza

Przywitaj Święta Bożego Narodzenia w Sanoku na przedświątecznym spotkaniu organizowanym przez Burmistrza

Burmistrz Miasta Sanoka, Tomasz Matuszewski, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Sanoka oraz okolic na niezapomniane spotkanie przedświąteczne. Wydarzenie to odbędzie się w środku tygodnia, dokładnie 6 grudnia br., na miejscowym Rynku.

Początek grudnia to magiczny czas, kiedy powietrze napełnia się niemal namacalną atmosferą zbliżających się świąt, a pod stopami skrzypią kryształki śniegu. Choinka umieszczona na Rynku już niecierpliwie czeka na to, aby rozbłysnąć tysiącami światełek i przemienić miasto w pełne ciepła miejsce. Z tej właśnie okazji Burmistrz zaprasza na wyjątkowe spotkanie, które ma miejsce 6 grudnia 2023 roku o godzinie 17:00 na centralnym placu Sanoka.

Na uczestników czeka wiele atrakcji przygotowanych z myślą o wprowadzeniu ich w ten wyjątkowy, świąteczny nastrój. Dla najmłodszych przybyłych na miejsce będzie czekał Mikołaj, a atmosferę podgrzeje występ sanockiej młodzieżowej orkiestry dętej Avanti.

Następnie, o godzinie 18:00, wszystkich zapraszamy na darmową ślizgawkę w sanockiej arenie. Ale to nie koniec atrakcji!

Najważniejszym punktem spotkania będzie wspólne ozdabianie choinki na Rynku. Dlatego zachęcamy, aby każda osoba przybyła ze swoją własną, unikalną ozdobą świąteczną. Gdy tylko choinka zostanie udekorowana, zapalimy świąteczne lampki, które staną się symbolem zbliżających się świąt.