Nowe wakacyjne trasy na wakacje. Gdzie pojedziesz pociągiem z Sanoka?

Nowe wakacyjne trasy na wakacje. Gdzie pojedziesz pociągiem z Sanoka?
fot. unsplash.com

Wraz z wakacjami do rozkładu POLREGIO wchodzą nowe wakacyjne kierunki. Już nie musisz mieć samochodu, by jechać do najbardziej popularnych miejsc w kraju i za granicą. Gdzie pojedziesz z Sanoka?

100 dodatkowych połączeń

PKP z dumą informuje, że wraz z rozpoczęciem wakacji uruchomiła ponad 100 nowych połączeń, z których część będzie kierować turystów do naszego, podkarpackiego regionu. Możemy więc spodziewać się lepszych połączeń z Sanoka do Ustrzec, albo z Rzeszowa na słowackie Medzilaborzec.

Zobacz również: Konduktorzy z zarzutami. Skandal w podkarpackiej PKP!

Prezes zarządu POLREGIO informuje w mediach społecznościowych, że w Polskę wyjechało 5 460 dodatkowych pociągów, które mają bezpiecznie i niedrogo dowieźć wszystkich chętnych urlopowiczów do wybranych miejsc docelowych.

Wakacyjne trasy POLREGIO

Między 25 czerwca a 28 sierpnia w weekendy będzie można skorzystać z połączeń ekstra. Trasy to Sanok – Ustrzyki, Rzeszów- Medzialborce na Słowacji, Sanok – Miedzialborce i Jarosław – Lublin oraz Rzeszów – Zamość. Bilety na te przejazdy warto zarezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem, bo cieszą się ogromną popularnością wśród podróżujących turystów.

Nie da się ukryć, że przy dzisiejszych cenach paliwa, przejazd pociągiem na wakacje może być rozsądną alternatywą dla naszego portfela. Dodatkowo dbamy również o środowisko i o zmniejszoną ilość emisji szkodliwego CO2. Same plusy!

Szukasz więcej informacji z regionu? Zobacz portal bieszczady-online.pl