Niezwykłe zdarzenie w sanockim Bricomarche

Niezwykłe zdarzenie w sanockim Bricomarche

W jednym ze sklepów Bricomarche w Sanoku miał miejsce interesujący incydent. Sam sklep podzielił się szczegółami na swojej stronie na portalach społecznościowych, opisując, jak pewna kobieta wraz z towarzyszem i dziećmi uciekła bez płacenia za wybrane produkty. Co więcej, mężczyzna pokazując swoją agresję, zaatakował pracowników sklepu. Całą sytuację obserwowały dzieci. Incydent zgłoszono do lokalnej policji.

Bricomarche w Sanoku udostępniło w sieci informacje o nieodpowiednim zachowaniu jednej z ich klientek. W treści postu, który następnie został usunięty ze strony, można było przeczytać: „Zdecydowanie nie pozdrawiamy Pani, która dziś o godzinie 15:04 opuściła nasz sklep bez zapłacenia za zakupy. Partner tej Pani użył siły przeciwko naszym pracownikom. Najpewniej liczymy na to, że w przyszłości spotka kogoś o podobnej budowie ciała. Świetna robota!”. Całe zdarzenie miało miejsce na oczach dzieci, które były świadkami tego skandalicznego zachowania.

„To jest absolutnie godne potępienia – wykorzystanie małych dzieci do pomocy w kradzieży. Otrzymuje Pani tytuł 'Matki Roku’. Bardzo współczujemy dzieciom tak nieszczęśliwej matki. Sprawa wraz z nagraniami z monitoringu zostanie przekazana do policji” – dodano do posta.