Zapowiedź drugiej Gali Koncertu Kolęd i Pastorałek w Szkole Podstawowej nr 4 w Sanoku

Zapowiedź drugiej Gali Koncertu Kolęd i Pastorałek w Szkole Podstawowej nr 4 w Sanoku

W niewielkim mieście na południu Polski, Sanoku, już 25 stycznia 2024 roku, o godzinie 17:30, czeka nas wyjątkowe wydarzenie muzyczne. W Szkole Podstawowej nr 4 im. Ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego rozbrzmiewać będą dźwięki II Galowego Koncertu Kolęd i Pastorałek.

Kierownictwo artystyczne nad tym niecodziennym wydarzeniem obejmuje Marek Dziok – doświadczony nauczyciel muzyki, twórca piosenek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którego talent doskonale komponuje się ze świąteczną atmosferą. Oczekiwany z niecierpliwością koncert odbędzie się na estradzie szkolnej, gdzie pod okiem Marka Dzioka wystąpią utalentowane uczennice tej placówki, prezentując swoje umiejętności poprzez wykonanie pięknych polskich kolęd i pastorałek.

Jak to bywa przy organizacji takich wydarzeń, przewidziano także niespodziankę. Gościnnie na scenie pojawi się Sara Niemczyk – młoda, ale już znana i ceniona wokalistka z imponującym dorobkiem artystycznym. Sara, laureatka licznych festiwali i konkursów, zaprezentuje swoje umiejętności podczas tego wyjątkowego koncertu.

Serdeczne zaproszenie kierowane jest do wszystkich zainteresowanych spędzeniem popołudnia w towarzystwie pięknej muzyki i utalentowanych młodych artystek. Zapraszamy do Szkole Podstawowej nr 4 w Sanoku!

Na dni przed rozpoczęciem festiwalu, uczestniczki tegorocznego koncertu przygotowały specjalne nagrania zapraszające na tę muzyczną imprezę. W tle brzmieć będzie piosenka finałowa „Spotkania czas”, której autorem muzyki, słów oraz aranżacji jest Marek Dziok.