Konwencja wyborcza Komitetu Wyborczego Stowarzyszenia Łączy Nas Sanok odbyła się w Zamku Sanockim

Konwencja wyborcza Komitetu Wyborczego Stowarzyszenia Łączy Nas Sanok odbyła się w Zamku Sanockim

Sanocki Zamek był miejscem, gdzie 11tego bieżącego miesiąca zorganizowano konwencję wyborczą. Dokładniej, jego Sala Gobelinowa stała się areną politycznej debaty. Głównym organizatorem tego wydarzenia było Stowarzyszenie Łączy Nas Sanok, które jest jednocześnie Komitetem Wyborczym.

Podczas tego spotkania, Stowarzyszenie Łączy Nas Sanok miało okazję zaprezentować swój program wyborczy. Program ten ma na celu przedstawienie głównych kierunków działań i założeń, które stowarzyszenie planuje realizować w przyszłej kadencji.

Głównym punktem konwencji była także prezentacja kandydatów na poszczególne stanowiska w Radzie Miasta Sanoka. To właśnie oni będą reprezentować interesy mieszkańców w lokalnym samorządzie, jeśli uda im się zdobyć wystarczającą liczbę głosów w nadchodzących wyborach.

Na koniec spotkania, Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Łączy Nas Sanok zaprezentował swojego kandydata na burmistrza miasta. Osobę, która będzie rywalizować o to stanowisko z ramienia stowarzyszenia, jest Tomasz Matuszewski. To już kolejna kadencja, w której Matuszewski stara się o reelekcję na stanowisku burmistrza Sanoka.