Juwenalia Sanockie 2024: Dzień pełen muzyki, integracji i zabawy czeka studentów

Juwenalia Sanockie 2024: Dzień pełen muzyki, integracji i zabawy czeka studentów

25 maja o godzinie 15:00, historyczny skansen w Sanoku stanie się areną niezapomnianych doświadczeń dla studentów – to właśnie wtedy rozpocznie się długo oczekiwane wydarzenie, Sanockie Juwenalia 2024. Co więcej, uczestnictwo we wszystkich atrakcjach jest całkowicie darmowe!

Tego dnia miejsce to tętnić będzie życiem, a przestrzeń wypełnią dźwięki muzyki, śmiech i radosna atmosfera. Wydarzenie jest dedykowane dla wszystkich studentów, którzy mogą spodziewać się niezwykle atrakcyjnego programu. Gwiazdą wieczoru będzie Ronnie Ferrari, artysta znanym ze swoich dynamicznych występów na scenie.

Podczas tego wydarzenia na scenie pojawi się również duet wokalny Rozkwit oraz Sabina Kułak, która zdobyła popularność dzięki udziałowi w The Voice of Poland. Dodatkowo, Jam Session Band zapewni publiczności jeszcze więcej muzycznych emocji. Samorząd Studencki zaplanował cały szereg atrakcji nie tylko dla studentów, ale również dla osób dorosłych i dzieci. Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie – najmłodsi będą mieli okazję bawić się na dmuchańcach, cieszyć się słodkościami w postaci waty cukrowej, a także skorzystać z usług malowania twarzy.