Brama Bieszczad: Nowy Ośrodek Handlowy w Sanoku

Brama Bieszczad: Nowy Ośrodek Handlowy w Sanoku

Planowany ośrodek handlowy, „Brama Bieszczad”, ma przekroczyć początkowe ramy projektu, zwiększając swoją powierzchnię do blisko 23 000 GLA, co jest wynikiem dużej atrakcyjności działki oraz znacznego zainteresowania ze strony różnych firm. Kompleks handlowy ma w swoim planie składać się z pięciu obiektów, które będą mieścić w sumie około 25 różnorodnych punktów handlowych.

Wśród najemców, którzy wyrazili chęć otwarcia swoich placówek w nowym parku, znajduje się popularna sieć sklepów spożywczych Biedronka. Planuje się także utworzenie miejsc przeznaczonych na lokale gastronomiczne, sklepy odzieżowe oraz specjalistyczne sklepy z artykułami AGD i elektronicznymi. Pierwszymi potwierdzonymi najemcami, obok sieci Biedronka, są sklepy Dealz, Pepco oraz Rossmann.

Docelowa lokalizacja parku handlowego Brama Bieszczad to obszar tuż za miastem Sanok. Znajdować się ona będzie w pobliżu ronda oraz miejsca krzyżowania dwóch kluczowych dla regionu dróg – drogi krajowej nr 28 i nr 84. Właśnie tam, na prawie 10 hektarach gruntu, planowane jest utworzenie nowego ośrodka handlowego.

Twórcy Brama Bieszczad mają zamiar zapewnić dogodne połączenia komunikacyjne z miastem Sanok, ale także z sąsiednimi miejscowościami. Planowany kompleks handlowy będzie pierwszym tego typu nowoczesnym centrum w mieście, które zintegruje różnego rodzaju punkty handlowe.